Een stukje geschiedenis van de Antwerpse Theosofische Loges: Loge Antwerpen en haar zusterloges

Bijdrage

Naar aanleiding van enkele opmerkingen en vragen in verband met de aan de activiteiten van de Vereniging verbonden kosten, besliste de Nationale Sectie om zich aan te passen aan de vereisten van onze moderne maatschappij en een kleine bijdrage te vragen als deelname in de kosten.

Alle activiteiten blijven toegankelijk voor alle geïnteresseerden, die we van harte verwelkomen om, samen met ons te zoeken naar wat echt belangrijk is in het leven: te zoeken naar de Waarheid.

In Antwerpse loges
Bijdrage vanaf 2016 Voordrachten Studieavonden
Leden € 2 Gratis
Niet-leden € 7 € 2 vanaf de tweede maal
In Brusselse loges
Bijdrage vanaf 2016 Voordrachten Introduction à la Théosophie Pensées de Krishnamurti Studieavonden
Leden € 2 € 2 € 2 Gratis
Niet-leden € 7 € 5 € 5 € 2 vanaf de tweede maal
Illustratie
Loge Antwerpen
Details
Datum en uur: 
zondag, 15 november, 2015 - 11:00 tot 13:00
Spreker: 
Christian Vandekerkhove
Bijdrage: 
Vrije bijdrage

Vaak wordt of is men lid van een vereniging zonder zich te bekommeren over de achtergrond, de geschiedenis van die vereniging. Toch is het soms wel nuttig en interessant om dat stukje vereniging ook even in het daglicht te plaatsen.

Christian Vandekerkhove zal ons tijdens deze voordracht toelichting geven over de rijke geschiedenis van de Antwerpse Theosofische Loges.

Iedereen van harte welkom!